Відділ молодіжної політики, сім’ї та спорту

Пашко Олександра Юріївна

Начальник відділу:

Пашко Олександра Юріївна

Код ЄДРПОУ:

Відкриті дані

Кабінет послуг

Адреса: 82100 м. Дрогобич, пл. Ринок, 1, каб. 33

тел. (03244) 2-05-84

molodtyruzm@ukr.net

Графік роботи:

Понеділок–Четвер з 8:00 до 17:00 П'ятниця з 8:00 до 15:45

Обідня перерва з 12:00 до 13:00

• Забезпечує реалізацію на території міста Дрогобича державної політики з питань молоді, сім'ї, фізичної культури та спорту, гендерної політики, охорони материнства та дитинства.
  • Сприяє організації оздоровлення, відпочинку і дозвілля дітей та молоді.
  • 3. Забезпечує підготовку та проведенню спортивних заходів, навчально-тренувальних зборів, заходів щодо участі спортсменів у спортивних змаганнях різних рівнів.
  • Сприяє інтелектуальному і духовному розвитку дітей та молоді, підвищенню ролі жінок у суспільстві, створенню рівних можливостей для участі жінок та чоловіків у політичному, соціальному, культурному і суспільному житті.
  • Розробляє міські комплексні і цільові програми у галузі молодіжної політики, сім’ї, розвитку фізичної культури і спорту та забезпечує їх реалізацію.

У напрямку молодіжної політики:

• співпраця з молодіжними громадськими організаціями;
      • реалізація заходів у галузі молодіжної політики;
      • підготовка та реалізація Програм ( «Комплексна Програма «Молодь Дрогобича на 2016-2018 роки», «Програма патріотичного виховання молоді на 2016-2018роки» «Відповідальність починається з мене на 2016-2018 роки»).
      • Координація роботи Молодіжної дорадчої ради, «Школи лідера», Молодіжного парламенту;
      • документообіг та звітність.

У напрямку сімейної політики:

• надання статусу багатодітної сім’ї ( видача та продовження посвідчень);
      • підготовка документів для присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»;
      • скерування на оздоровлення дітей пільгових категорій (сироти, позбавлені батьківського піклування, з малозабезпечених сімей, діти учасників АТО, діти з інвалідністю, діти з багатодітних сімей, діти, які знаходяться на «Д» обліку, діти, які опинилися в складних життєвих обставинах (перебувають на обліку в службі у справах дітей), діти, які є переможцями  міських та вищих рівнів змагань, олімпіад, конкурсів)
      • координація роботи у напрямку запобігання насилля в сімї  та запобігання торгівлі людьми ;
      • організація та проведення засідань Координаціних рад з питань протидії торгівлі людьми; з питань сім’ї та молоді ; міжвідомчої комісії з питань відпочинку та оздоровлення дітей;
      • Реалізація Програми «Пакунок малюка на 2018 рік»;
      • Документообіг та звітність.

У напрямку фізичної культури та спорту:

• Участь у формуванні на території міста державної політики з питань     фізичної культури і спорту та забезпечення її реалізації;
    • Забезпечення підготовки та проведення спортивних заходів, навчально-тренувальних зборів, заходів щодо участі спортсменів у спортивних змаганнях різних рівнів;
    • Розроблення міських комплексних і цільових програм розвитку фізичної культури і спорту та забезпечення їх реалізації;
    • Розроблення заходів щодо зміцнення матеріально-технічної бази об’єктів та споруд спортивного призначення, утримання їх у належному стані, залучення до цієї сфери інвесторів.

Начальник відділу -Пашко Олександра Юріївна
Завідувач сектору з питань фізичної культури та спорту - Соломчак Орест Дмитрович
Головний спеціаліст - І.Юзефович
Головний спеціаліст - Л.Тимошишин