Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Оршанська Марія Євгенівна

Начальник відділу

Оршанська Марія Євгенівна

Код ЄДРПОУ:

Адреса: 82100 м. Дрогобич, пл. Ринок, 1, каб. 41

тел. 3-95-16

buch.drb@ukr.net

Графік роботи:

Понеділок–Четвер з 8:00 до 17:00 П'ятниця з 8:00 до 15:45

Обідня перерва з 12:00 до 13:00

Графік прийому:

Вівторок/Четвер 10:00-12:00, 14:00-16:00

Відділ бухгалтерського обліку та звітності виконкому Дрогобицької міської ради (надалі – відділ) відповідно до законодавства України  утворюється міською радою, є підзвітним і підконтрольним раді, підпорядкованим її виконавчому комітету, міському голові, першому заступнику міського голови. Відділ у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України, актами Кабінету Міністрів України, наказами Мінфіну, іншими актами законодавства, що регламентують бюджетні відносини і фінансово-господарську діяльність бюджетної установи, а також рішеннями міської ради, рішеннями виконавчого комітету міської ради, розпорядженнями міського голови, а також цим Положенням. Структура відділу встановлюється і затверджується міською радою за поданням міського голови. Відділ підпорядковується згідно з розподілом обов"язків між керівництвом виконкому Дрогобицької міської ради першому заступнику міського голови. Роботу відділу організовує начальник відділу, який призначається на посаду та звільняється з посади міським головою. Відділ має круглу печатку з найменуванням відділу і штампи.

• Ведення бухгалтерського обліку фінансово-господарської діяльності виконкому та складення звітності.
  • Відображення у документах достовірної та у повному обсязі інформації про господарські операції i результати діяльності, необхідної для оперативного управління бюджетними призначеннями (асигнуваннями) та фінансовими і матеріальними (нематеріальними) ресурсами.
  • Забезпечення дотримання бюджетного законодавства при взятті бюджетних зобов’язань, своєчасного подання на реєстрацію таких зобов’язань, здійснення платежів відповідно до взятих бюджетних зобов’язань, достовірного та у повному обсязі відображення операцій у бухгалтерському обліку та звітності.
  • Забезпечення контролю за наявністю i рухом майна, використанням фінансових і матеріальних (нематеріальних) ресурсів відповідно до затверджених нормативів i кошторисів.
  • Запобігання виникненню негативних явищ у фінансово-господарській діяльності.

2017 рік - 148,00 грн

Документи підприємства