Відділ охорони здоров`я ДМР звернеться до ЛОДА щодо відсутності у медичних закладах Дрогобича сироватки проти зміїної отрути

Згідно зі статистичними даними, у Львівській області щоденно фіксується близько 5-7 випадків укусів змій. Однак сироватка у закладах охорони здоров`я відсутня, зокрема і у закладах охорони здоров`я Дрогобича.

Це питання у понеділок, 14 травня, на щотижневій нараді міського голови Дрогобича з керівниками структурних підрозділів ДМР та держустанов міста порушив заступник міського голови Василь Качмар.

Роз`яснити причини відсутності протиотрути від укусів змій заступник міського голови Дрогобича доручив начальнику відділу охорони здоров`я ДМР Володимиру Чубі.

Начальник відділу охорони здоров`я ДМР зазначив, що на разі у медичних закладах міста зареєстровано один випадок укусу змії.

Щодо відсутності протиотруйної сироватки, то Володимир Чуба роз`яснив, що сироваток зміїної протиотрути в Україні практично немає, оскільки країни, які до цього часу постачали сироватку, цьогоріч не пройшли сертифікацію на державному рівні.

«Однак сильної загрози це не несе, оскільки результативно в таких випадках надається допомога в палаті інтенсивної терапії. Тому ніякої небезпеки для життя чи здоров`я людей немає», — наголосив посадовець.

Заступник міського голови Василь Качмар доручив начальнику відділу охорони здоров`я ДМР звернутися з відповідним листом до Департаменту охорони здоров`я Львівської ОДА та вжити всіх заходів, щоб для медичних закладів охорони здоров`я Дрогобича була закуплена протиотрута.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні