Відбулися громадські слухання щодо Програми соціально-економічного та культурного розвитку міст Дрогобича та Стебника на 2017 рік

Громадські слухання на тему:
«Проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку міст Дрогобича та Стебника на 2017 рік»

 

26 травня 2016 року

Місце проведення: сесійна зала Дрогобицької міської ради.

Час проведення: 17 00 год.

 

Присутні:

Перший заступник міського голови, голова дорадчого комітету громадських слухань Герман Ігор Миколайович, члени дорадчого комітету, учасники громадських слухань, члени територіальної громади міста Дрогобич у кількості 42 особи.

З них наділені правом голосу 42 учасників.

 

РЕЗОЛЮЦІЯ

громадських слухань на тему: «Проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку міст Дрогобича та Стебника на 2017 рік»

1.           Погодити проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку міст Дрогобича та Стебника на 2017 рік, спрямований на розвиток основних галузей: економіка, комунальне господарство, соціальна та гуманітарна сфери.

2.           Пропонувати виконавчому комітету Дрогобицької міської ради розглянути, схвалити і винести на розгляд міської ради Програму соціально-економічного та культурного розвитку міст Дрогобича та Стебника на 2017 рік, врахувавши подані пропозиції.

3.           Рекомендувати відділу економіки вивчити доцільність запровадження економічних стимулів створення нових робочих місць: пільгова оренда комунального майна за умови створення робочих місць в розрахунку на одиницю площі оренди та інвестиції у виробництво товарів не нижче визначеної суми на 1 м2  виробничої (орендної) площі (наприклад 200,300,400 дол. США за 1 м 2) на 2 роки за ставкою 1 грн/м2 /міс.

 

Результати голосування:

„За” – 40;

„Проти” – 2;

„Утримались” – 0.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні