Василь Качмар: Заходи з реорганізації медичної галузі у Дрогобичі та Стебнику лише зараз впроваджуються на рівні держави. ФОТО

У вівторок, 3 жовтня, у місті Києві відбувся семінар на тему: «Діяти, а не чекати». Медична реформа: досвід регіонів», в якому взяли участь близько 200 керівників органів місцевого самоврядування, очільників профільних структурних підрозділів виконавчих комітетів міських рад та головні лікарі місцевих лікарень з 52-ох міст України.

Захід відбувався у рамках Міжнародної медичної виставки «Охорона здоров’я 2017».

Про це повідомляють на офіційному інтернет-порталі ВГО «Клуб мерів».

Відкрили семінар президент громадської організації «Клуб мерів» Володимир Удовиченко, перший віце-президент Олександр Мазурчак та модератор, лікар-організатор охорони здоров’я Олександр Мостіпан.

На семінарі також був присутній заступник Міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк, який відповідаючи на питання учасників заходу, розповів про збільшення субвенцій, підвищення медикам заробітної плати та підтримки медичної реформи на місцях.

Участь у семінарі взяли заступник міського голови Дрогобича Василь Качмар та начальник відділу охорони здоров`я Дрогобицької міської ради Володимир Чуба.

«З огляду на ті процеси, які відбуваються в межах медичної реформи, очевидно, що заходи реорганізації медичної галузі на місцевому рівні, які були самостійно нами розроблені і поступово впроваджені у Дрогобичі та Стебнику на початку цього року, лише зараз впроваджують в Україні. Тобто ми обрали правильний шлях і це суттєво сприяє нам зекономити час та кошти», — зазначив заступник міського голови Дрогобича Василь Качмар.

Також на семінарі обговорили тему сімейної медицини та проблеми її розвитку. Досвідом ділилися лікарі, експерти ВООЗ та представники компаній, які розробляють новітні технології в медицині. Так, представники ТОВ «Медстар» презентували зручну валізу сімейного лікаря, в якій є всі необхідні інструменти для діагностики та лікування пацієнта. Наразі її випробовують, але найближчим часом вона з’явиться в багатьох амбулаторіях країни. Окрім цього, представники інших компаній презентували новітні технології в медицині – інструменти для забору аналізу, кардіографи та іншу техніку.

Фото: ВГО «Клуб мерів»

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні