Узаконення рекламоносіїв суттєво збільшує надходження до міського бюджету Дрогобича

З початку цього року у Дрогобичі відділом економіки міської ради активно проводяться заходи щодо легалізації рекламоносіїв.

Результатом такої роботи стало наповнення міського бюджету за перших п’ять місяців поточного року на загальну суму надходжень близько 150 тис гривень. Як повідомила головний спеціаліст відділу економіки Дрогобицької міської ради Уляна Кметик, ця сума рівнозначна надходженням з реклами до місцевого бюджету за увесь 2016 рік.

За підсумками п’ятимісячної роботи, на території міста вдалося легалізувати більше двадцяти рекламоносів, розпочалось наведення ладу з дрібною рекламою, зокрема штендерами, які перешкоджали руху пішоходів.

Варто зазначити, що досягнення таких результатів — це спільно проведена робота відділу економіки міської ради  сервісу “Відкрита реклама” та муніципальної варти. Працівники муніципальної варти міста спершу доводять до відома підприємців щодо незаконності розміщення реклами і у випадку ігнорування ними повідомлення — накладають штрафи

Не менш важливу роль у боротьбі з незаконно розміщеною рекламою у місті відіграє функціонування на офіційному інтернет-порталі Дрогобицької міської ради е-сервісу «Відкрита реклама». Нагадаємо, цим сервісом може скористатися кожен житель міста та повідомити про виявлене несанкціоноване розміщення реклами.

Електронний сервіс «Відкрита реклама» функціонує в межах проекту «Дрогобич – Smart Сity» та реалізований завдяки підтримці загальноукраїнського ресурсу “OpenADV”. За результатами роботи ресурсу до міської ради почали звертатися підприємці, які виявили бажання легалізувати розміщену ними рекламу, в деяких випадках рекламу приводять у відповідні естетичні норми.

“Бюджет міста втрачає значну частину коштів через відсутність легальних рекламоносіїв, а місто перетворюється на хаос після розклеювання реклами у недозволених місцях. Наше завдання у співпраці з громадою — навести у цьому лад. Дякую кожному, хто долучається до наших проектів. Збільшення надходжень до міського бюджету — запорука розвитку Дрогобича” – наголосив міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Читайте також: