Медицина: У Дрогобичі працює програма “Реімбурсації препаратів інсуліну”

Шановні мешканці мм. Дрогобича і Стебника, відділ охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради повідомляє, що з 01.08.2017 р. у мм.Дрогобичі і Стебнику стартувала програма «Реімбурсації препаратів інсуліну»

Реімбурсація  – загальноприйнята в міжнародній практиці охорони здоров’я назва процесу, за допомогою якого система охорони здоров’я впливає на доступність лікарських препаратів та медичних послуг для населення.

Яким чином хворі на цукровий діабет забезпечуватимуться препаратами інсуліну з 01.08.2017 р., що необхідно зробити щоб отримати ліки?

Перший крок – це обов’язково відвідати лікаря-ендокринолога поліклініки.

Другий крок – лікар-ендокринолог поліклініки виписує електронний рецепт, який реєструється в онлайн-режимі, на руки хворому видається роздрукований онлайн-зареєстрований рецепт. Аптечний заклад, з яким відділ охорони здоров’я уклав відповідну угоду, в онлайн-режимі отримує дані по даному рецепту. Перелік аптечних закладів, з якими укладені угоди подаємо нижче.

Третій крок – хворий іде в аптечний заклад і згідно рецепту отримує препарати інсуліну безкоштовно або з частковою доплатою. Вартість ліків повністю або частково оплачує держава.  

Безкоштовно хворі на цукровий діабет зможуть отримати препарати інсуліну, які випускаються у флаконах. У випадку, якщо хворий захоче отримати препарати інсуліну в катриджних формах, повинен буде провести часткову оплату (різницю вартості між флаконною та катриджною формами). 

Звичайно, що у хворих можуть виникнути питання щодо забезпечення препаратами інсуліну. Детальніші відповіді на них можна отримати у лікаря-ендокринолога. 

Перелік аптечних закладів, задіяних у програмі «Реімбурсації препаратів інсуліну у мм.Дрогобичі і Стебнику:

1. ТзОВ «Медфарм», аптека «3і», м.Дрогобич, пл..Ринок,27

2. ТОВ «Еліпс», «ПЕРША СОЦІАЛЬНА АПТЕКА» м.Дрогобич, вул..Шептицького 16/1, пр.22

3. ПП «Аптека Аронія», м.Дрогобич, Шевченка ½

4. ТОВ «Аптека Доброго Дня», м.Стебник, вул..Грушевського, 1

 

 

Читайте також: