УПСЗН: У Дрогобицькій Ратуші обговорили питання легалізації виплати заробітної плати

З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо дотримання у своїй діяльності вимог трудового законодавства у середу, 17 січня, у Дрогобицькій міській раді відбулось засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

У роботі засідання взяли участь представники сектору з питань праці, управління праці та соціального захисту населення, відділу економіки; керівники Пенсійного Фонду України і центру зайнятості; старший ревізор – інспектор Податкової інспекції .

Окрім цього, на засідання робочої групи запрошено керівників підприємств, де виявлено нарахування заробітної плати нижче законодавчо встановленого терміну.

Під час засідання було заслухано роботодавців, досконало проаналізовано причини нарахування заробітної плати нижче встановленого законодавством мінімального рівня та встановлено терміни щодо впорядкування трудових відносин з найманими працівниками, забезпечення зростання заробітної плати .

Також окреслено плани щодо проведення засідань у майбутньому, зокрема, вирішено проводити виїзні засідання робочих груп, заслуховування «мімізаторів» та надання консультаційної допомоги в окремих сферах виробничої діяльності.

Підводячи підсумки, наголошено, що на сьогодні виплата заробітної плати менше законодавчо встановленого та заробітної плати «у конвертах» все більше набуває характеру соціального явища, вкрай загрозливого для економіки держави, оскільки призводить до приховування від оподаткування значних сум нелегально виплаченої заробітної плати, зменшує надходження страхових внесків до Пенсійного фонду України, обмежує можливості пенсіонерів реалізовувати своє право на гідні пенсії.

Сектор з питань праці ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні