УПСЗН: Платити заробітну плату відповідно до встановленого законодавством розміру – обов’язок кожного роботодавця

У середу, 13 грудня, у Дрогобицькій міській раді відбулось засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення, під час якого обговорили питання необхідності дотримання роботодавцями мінімальних державних гарантій в оплаті праці. Це питання є на постійному контролі в Дрогобицькій міській раді.

У ході засідання для роботодавців було проведено інформаційно- роз’яснювальну роботу представниками: фіскальних органів, Пенсійного фонду, центру зайнятості, відділу економіки та управління праці та соціального захисту населення щодо дотримання вимог трудового законодавства, зокрема, про дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці.

«Слід відзначити, що така спільна робота дає позитивні результати. Як правило, роботодавці після заслуховування їх на робочих групах, піднімають заробітну плату працівникам, а також легалізовують трудові відносини із працівниками. Так, упродовж поточного року суб’єктами господарювання працевлаштовано 732 особи, в т.ч.: у юридичних осіб – 295 чол., у фізичних осіб – 437 чол. Зменшилась кількість – платників «мінімізаторів» на 199 осіб» – на завершення констатувала представник управління праці та соціального захисту населення Галина Шлянта.

Окрім цього, Галина Шлянта повідомила, що в ухваленому Верховною Радою законі про Державний бюджет України на 2018 рік мінімальна заробітна плата 1 січня 2018 року зросте до 3723 гривень.

Управління праці та соціального захисту населення

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні