УПСЗН: 7 учасників АТО та родина загиблого воїна отримають допомогу на загальну суму 21 тис гривень

20 квітня відбулося чергове засідання комісії, до повноважень якої належить розгляд звернень учасників АТО, сімей загиблих та родин Героїв Небесної Сотні з надання одноразової адресної грошової допомоги.

Рішенням комісії призначено допомогу 7-ми учасникам АТО та одній родині загиблого воїна на загальну суму 21,0 тисяча гривень.

Така виплата відбувається за кошти міського бюджету та передбачена рішенням Дрогобицької міської ради від 31 січня 2017 року № 564 “Про затвердження міської комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, членів родин загиблих під час безпосередньої участі в антитерористичній операції та родин Героїв Небесної Сотні на 2017-2020 роки”. Цим документом визначено категорію осіб, які мають право на одноразові виплати. Передусім це стосується родин загиблих учасників АТО, учасників АТО, які отримали поранення, контузії, каліцтва чи захворювання, одержаних в зоні проведення АТО. Крім того, виплата передбачена демобілізованим учасникам бойових дій та добровольцям, які повернулися з АТО, якщо таку допомогу не отримували в попередніх роках.

Окремо зроблено наголос на бійцях-добровольцях, які наразі не мають жодних державних пільг та соціальних гарантій. Ці люди мають право на одноразову компенсацію на житлово-комунальні послуги у розмірі 5,0 тисяч гривень.

З початку року комісія прийняла рішення про призначення такої допомоги 13-ти учасникам АТО та 2-ом родинам загиблих воїнів. Загальна сума виплат становить 56,0 тисяч гривень.

Додаткову інформацію можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради (каб. №10) або зателефонувати на номер 410614, 0965197255.

Управління праці та соціального захисту населення
Дрогобицької міської ради

Читайте також: