Колектив циркового мистецтва “Вікторія” – учасник 2-го фестивалю “Борислав сміється”

8-го вересня 2017 року учасники аматорського колективу циркового мистецтва “Вікторія” Стебницького Народного дому провели весь день у міському будинку культури м. Борислав, де проводили 2-й фестиваль “Борислав сміється” у жанрах вокалу, гумору… та цирку.

Учасники колективу були у вікових категоріях від 11 до 35 років.

У фестивальну програму, в номінацію “ЦИРКОВЕ МИСТЕЦТВО”, колектив заявив 5-ть номерів у чотирьох жанрах циркового мистецтва: “Тріо на акробатичних драбинах” у виконанні Діани Петрівської, Соломії Дречевич та Анастасії Марціх – у жанрі акробатика, у цьому ж жанрі Ілона Зубрицька та Юлія Клим демонстрували розважально-акробатичну замальовку “Котики-бандитики”; номер “Темп-жонглер” представляла Христина Вишньовська у жанрі жонглювання; костюмований акробатично-хореографічний перфоманс “Веселі козаки” оригінального жанру, ексцентрично показав Юрій Волошанський, а еквілібр ілюструвався Христиною Вишньовською номером “Баланс на перехідній драбині”.

Колектив “Вікторія” отримав багато позитивних емоцій, досвід участі у фестивалі та можливість спілкуватися з різновіковими учасниками колективів художньої самодіяльності та народної творчості з інших міст.

За інформацією керівника АКЦМ Івана Куця

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: