Учасники АТО та їхні родичі зустрілися з керівництвом міста та представниками ЛОДА. ФОТО

У четвер, 11 травня, у Дрогобицькій Ратуші відбулася зустріч учасників АТО та їхніх родин з керівництвом міста за участю першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Ростислава Замлинського та начальника управління соціального обслуговування та захисту населення Тетяни Медвідь УПСЗН ЛОДА.

Модератором зустрічі виступив Іван Терлецький — начальник управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради.

Вітаючи учасників АТО та членів їхніх сімей і родин, міський голова Дрогобича Тарас Кучма наголосив: «Зустрічі з військовими та їх родичами відбуваються часто. Однак ця зустріч є широкоформатною, оскільки у ній беруть участь керівники відповідних структурних підрозділів Дрогобицької міської ради та представники ЛОДА. Також міський очільник закликав учасників зустрічі бути активними, оскільки кожен має можливість отримати на свої запитання компетентні відповіді від фахівців, в тому числі і від Ростислава Замлинського».

Про низку програм та заходів, які проводяться у місті щодо надання соціальної підтримки учасникам АТО, їхнім сім’ям та родинам розповів Іван Терлецький.

В ході зустрічі військові озвучили низку проблем та пропозицій щодо їхнього вирішення, а також цікавилися процедурами отримання соціальних пільг, земельних ділянок, допомог на лікування та реабілітацію.

Присутня мама Тараса Зозулі, який загинув в АТО, розповіла про те, як до їхньої сім’ї віднеслася влада Стебника щодо наділу їм земельної ділянки для ведення підприємницької діяльності. Своєю чергою Тарас Кучма заспокоїв жінку, наголосивши, що без відсутності міського голови Стебника цю проблему не обговорюватиме, але, як альтернативу запропонував їй допомогу в межах компетенції Дрогобицької міської ради: разом з депутатським корпусом посприяти у наданні земельної ділянки на території міста Дрогобича.

Зібравши усі пропозиції від присутніх, міський голова дав відповідні доручення присутнім керівникам структурних підрозділів щодо вирішення проблем АТОвців.

Із заключним словом виступив Ростислав Замлинський, який повідомив, що ініціатором таких зустрічей виступає голова ЛОДА Олег Синютка. Також посадовець підкреслив активну співпрацю АТОвців та влади на місцевому рівні. На останок Ростислав Замлинський запевнив, що всі озвучені пропозиції та зауваження будуть враховані у діяльності як місцевої, так і обласної влади.

Читайте також: