У відділі освіти роз`яснили ситуацію щодо спорудження спортивного майданчика біля ЗОШ №16

Минулого тижня на території ЗОШ №16 розпочалися роботи зі облаштування спортивного майданчика з синтетичним покриттям. Однак окремі мешканці прилеглих будинків виступають проти встановлення майданчика на обраній території. Відповідні листи, в яких мешканці висловлюють своє невдоволення, днями надійшли на адресу міської ради та міського голови.

Відтак у вівторок, в ході наради з керівниками структурних підрозділів міської ради міський голова Дрогобича Тарас Кучма доручив начальнику відділу освіти Петру Сушку в найкоротший термін розібратися з ситуацією, яка склалася.

Як згодом зазначили у відділі освіти, місце для облаштування майданчика обирали з погодженням керівництва школи та відповідно до певних вимог. Для того, щоб майданчик витримував передбачене на нього навантаження, у його основі закладають дренажну систему, які під’єднають до ливневої каналізації. Саме тому під час вибору території було обрано відповідне місце, де вже споруджено ливневу каналізацію. Відтак це суттєво здешевлює вартість проекту.

Більше того, з метою запобігання пошкодження спортивного майданчика сторонніми особам, передбачено встановлення камер зовнішнього відеоспостереження, які планують встановити на приміщенні школи, яке межує зі спортивним майданчиком.

Зазначимо, що спорудження вказаного спортивного майданчика з синтетичним покриттям відбувається в межах співфінансування з державного, обласного та місцевого бюджетів. Загальна вартість проекту — близько 1,5 млн гривень.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: