У Ратуші відбувся прийом офіційних делегацій, які завітали на святкування Дня міста. ФОТО

Сьогодні, 21 вересня, у День міста Дрогобича, о 10:30 міський голова Тарас Кучма провів прийом офіційних делегацій. Цього року на святкування до Дрогобича прибули офіційні партнерські делегації з сусідньої Польщі, а саме: Лєгніци, Битома, Остжешова.

В ході прийому міський очільник Дрогобича поінформував гостей про стан справ в Україні, зокрема про реалії сьогодення на теренах Східної України. Розповідаючи про війну з Росією, Тарас Кучма наголосив, що поляки мають знати правду про те, що справді відбувається і яким чином московський агресор намагається втрутитися та посварити між собою дві сусідні держави – Україну та Польщу. Також міський очільник поділився з гостями про своє родинне коріння з Польщі. Про теплі відносини, партнерство, дружбу та спільне творіння майбутнього між Дрогобичем та польським партнерами міський голова акцентував крізь призму Катинської трагедії 2010 року, коли українці, зокрема дрогобичани, переживали цю трагедію разом з польським народом.

Відтак Тарас Кучма закликав колег нівелювати все те, що роз’єднує і продовжувати співпрацю в межах глобалізації, в напрямках туризму, екології та ІТ-технологій, зберігаючи свою самостійність та автентичність.
На завершення офіційного прийому гостям продемонстрували промоційний ролик «5 причин відвідати Дрогобич» та провели ґрунтовну презентацію впровадження проекту «Smart city» у Дрогобичі, який позитивно оцінюють як українські, так й іноземні компанії та організації. В ході обговорення було зазначено, що цей проект став позитивним рушієм активності громади у Дрогобичі. Окрім цього було продемонстровано трансформаційні процеси, які відбулися і тривають у Дрогобичі за останні два роки.

Завершуючи офіційну зустріч усі сторони обмінялися подарунками на згадку про відзначення 926 річниці від заснування Дрогобича.

Відтак делегація у супроводі керівництва Дрогобича оглянула Дворик та Вежу Ратуші, виставкові флористичні експозиції, які приготували учні навчальних закладів міста. Окрім цього гості побували у галереї ваг у підвалі Ратуші, поруч з колишньою буцигарнею, яку планують презентувати 14 жовтня, та у відреставрованому басейні ДЮСШ. Також польські колеги побували у Сквері Героїв Небесної сотні.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: