У міському ЦНАПі Дрогобича офіційно запрацював сервіс «електронна черга» для оформлення біометричних документів. ВІДЕО


Від недавно у Центрі надання адміністративних послуг Дрогобицької міської ради запрацював сервіс «електронна черга» для оформлення біометричних документів, зокрема паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

За допомогою цього сервісу громадяни мають можливість дистанційно записатися в електронній черзі, заповнити заздалегідь всі необхідні документи і отримати реквізити для оплати послуги.

Близько одного тижня система працювала у тестовому режимі, однак уже від сьогодні система офіційно запрацювала сповна.

Як працює електронна черга та її переваги особисто перевірив міський голова Дрогобича Тарас Кучма. Коментар міського голови Дрогобича Тараса Кучми:

«Окрім подачі заявки у режимі онлайн на виготовлення біометричних документів, а це — паспорт громадянина для виїзду за кордон, паспорт громадянина для виїзду за кордон для дитини, отримання ID-картки, у міському ЦНАПі Дрогобича можна отримати ще 18 онлайн-послуг: зняття з реєстрації місця проживання, державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру та ін.», — зазначає керівник Дрогобицького ЦНАПу Оксана Тішина та додає: — «Після завершення ремонтних робіт, які зараз на стадії завершення у приміщенні ЦНАПу, завдяки сприянню міського голови Тараса Кучми та депутатського корпусу, на наших відвідувачів з дітьми чекатиме дитячий куток, де діти зможуть гратися, поки батьки зайняті оформленням документів. При вході у ЦНАП відвідувачів на ресепшені зустрічатимуть привітні працівники. Відтак ЦНАП міста Дрогобича — майданчик, який наочно демонструє реалізацію європейського підходу у роботі органів влади з громадянами, зокрема мешканцями міста».

Запровадження електронної черги для оформлення біометричних документів здійснено через систему iGov.

Скористатися послугою та записатися на оформлення біометричних документів можливо на офіційному інтернет-порталі Дрогобича у рубриці «Приймальня» — «Отримати адміністративні послуги через онлайн-сервіс iGov».

Звертаємо увагу громадян, що скористатися новим сервісом у Дрогобичі та записатися у чергу онлайн для подачі документів на закордонний паспорт громадяни можуть не залежно від реєстрації місця проживання, оформлення ж паспорта громадянина України здійснюється за місцем реєстрації.

Зацікавленість статтею
[Всього: 20 Середня оцінка: 2.8]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні