У Львівській ОДА відбулася нарада щодо вивезення ТПВ з Дрогобича

У четвер, 16 серпня, у Львівській обласній державній адміністрації відбулася нарада за участі голови Львівської ОДА Олега Синютки, начальника управління експлуатаційної діяльності у сфері комунального обслуговування Департаменту ЖКГ Львівської ОДА Тараса Зозулі та очільника міста Дрогобич Тараса Кучми.

За словами Тарас Кучми, під час наради з керівництвом ЛОДА обговорили питання щодо вивозу та утилізації ТПВ у місті Дрогобич.

«Станом на сьогодні Дрогобич знаходиться у критичній ситуації з вивозом та утилізацією відходів. За результатами сьогоднішньої наради було прийнято рішення про те, що область намагатиметься максимально допомогти Дрогобичу з очищенням міста від сміття, а також з віднайденням коштів для цього», — зазначає Тарас Кучма.

Як зазначає міський голова Дрогобича, ті кошти, які надходять від оплати за послуги з вивезення та утилізації ТВП від споживачів, навіть на 50% не покривають тих витрат, які затрачаються на вивіз та утилізацію ТПВ насправді, тому місту необхідно віднайти та залучити додаткові кошти.
Також Тарас Кучма запевняє, що зараз докладається максимум зусиль із залученням додаткових можливостей, щоб в місячний термін врегулювати ситуацію, яка склалася.

Зацікавленість статтею
[Всього: 21 Середня оцінка: 3.2]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні