У КП «УКБ» роз’яснили причини тимчасового припинення виконання робіт з реконструкції площі Ринок у Дрогобичі


З 29 вересня 2017 року у Дрогобичі проводяться роботи з реконструкції центральної площі міста. В ході проведення робіт було замощено брукцівкою частину площі, проведено часткову заміну комунікаційних мереж.

Цього року, після зимового періоду, роботи відновили ще в лютому. За цей період проведено кронування дерев, продовжено заміну комунікаційних мереж, здійснено підготовчі роботи для продовження замощення бруківкою площі. Однак, у травні роботи було припинено через ненадходження коштів з державного бюджету.

«20 травня у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відбулось засідання комісії, за результатами якої проект реконструкції площі Ринок у Дрогобичі включений в план на 2018 рік. Тому вже з червня очікуємо виділення 10 мільйонів гривень з державного фонду регіонального розвитку і роботи одразу відновляться», — прокоментував ситуацію 25 травня 2018 року керівник КП «Управління капітального будівництва» Василь Бохонок.

Нагадаємо, загальна вартість усіх робіт впродовж 2017-2019 років з реконструкції площі планується в сумі 26 963 820 гривень, з них: 24 267 438 гривень – кошти з державного фонду регіонального розвитку, 2 696 382 гривень – кошти з місцевого бюджету.

Сьогодні, 8 червня, ситуація з коштами залишається незмінною, тому роботи з вистеляння шару-основи та брукування площі не відновлено. Проте, як зазначив Василь Бохонок, зараз проводяться роботи з заміни мережі дощової каналізації. На площу завезено труби та елементи для облаштування каналізаційних колодязів, працює спецтехніка.

«Підрядна організація, яка виконує роботи готова приступити до виконання робіт одразу після надходження коштів з державного бюджету. Тому ми сподіваємося, що кошти надійдуть найближчим часом, роботи буде відновлено і до кінця цього року нам вдасться виконати усі заплановані роботи», — коментує ситуацію перший заступник міського голови Дрогобича Ігор Герман.

Зазначимо, що всі роботи з реконструкції центральної площі міста Дрогобича, відповідно до проекту, буде завершено у 2019 році.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні