У Дрогобицькій ЗОШ №2 відзначили найкращих учнів. ФОТО

У середу, 17 травня, у Дрогобицькій спеціалізованій школі І-ІІІ ст. №2 відбувся урочистий захід, присвячений нагородженню грамотами та заохочувальними преміями найкращих учнів школи. До числа найкращих увійшли учні, які здобули призові місця на міських, обласних та Всеукраїнських олімпіадах та конкурсах. Лауреати премій були нагороджені у номінаціях з найкращого знання української, англійської, німецької мов, математики, хімії, астрономії, «За активну громадську і журналістську діяльність», «Художник року», «Технік року», «Лідер року», «Пісня року» та ін.

Розпочали урочистий захід, присвячений талантам школи, з благословення священнослужителя.

Для привітання та нагородження найкращих учнів школи були запрошені успішні та відомі дрогобичани, випускники та вчителі цієї ж школи, представники депутатського корпусу міської ради, керівництво міста.

Гостей, батьків та учнів привітали директор ЗОШ №2 Лариса Панькевич та начальник Відділу освіти Петро Сушко.

Одними із уповноважених нагородити номінантів були міський голова Дрогобича Тарас Кучма, секретар Дрогобицької міської ради Олег Хрущ та депутат міської ради Олена Жуковська.

У своїх вітальних словах представники місцевої влади одноголосно зазначили, що з такою молоддю, яка не зупиняється на досягнутому та розвиває свої таланти, можна впевнено крокувати вперед і виборювати гідне майбутнє для нашої країни та міста.

Нагородження номінантів супроводжувалося музичними та танцювальними виступами, у яких талановита молодь продемонструвала те, за допомогою чого виділяється серед інших.

Читайте також: