У Дрогобицькій ЗОШ №16 відбувся турнір «Юні таланти-2018»

Впродовж 12-13 березня у Дрогобицькій спеціалізованій школі № 16 ім. Юрія Дрогобича відбувався турнір “Юні таланти-2018”. Кількість учасників – 32 учня. Турнір проводився за швейцарською системою і об’єднав 6 турів. Головним суддею змагань був Володимир Кузик. На урочистості з нагоди дводенного турніру завітав меценат, депутат Дрогобицької міської ради Андрій Янів, який після завершення турніру привітав присутніх батьків та школярів, які взяли участь у змаганнях. Відтак всім учасникам було вручено заохочувальні призи, а згодом відбулось нагородження переможців. Ними стали (перелік у відповідності до номінацій та зайнятих місць):

у номінації “хлопці до 8 років”:
І. Богдан Костишин;
ІІ. Олександр Лагуш;
ІІІ. Максим Сененько.

у номінації “дівчата до 8 років”:
І. Софія Сов’як;
ІІ. Анастасія Вірт;
ІІІ. Вероніка Шуфан.

у номінації “хлопці до 7 років”:
І. Роман Федчишин;
ІІ. Юрій Мелех;
ІІІ. Андрій Столяр.

у номінації “дівчата до 7 років”:
І. Анастасія Кравцова
ІІ. Анастасія Кулик;
ІІІ. Аліна Іванішів.

Абсолютним переможцем змагань визнаний Богдан Костишин.

Висловлюємо подяку дирекції школи, а також всім, хто долучився до організації та проведення цього спортивного свята та його підтримку. Висловлюємо також подяку судді змагань Володимиру Кузику за самовіддану працю та всебічну допомогу в успішній реалізації «Програми розвитку шахів на 2017-2021 роки» у Дрогобичі та районі. Окрема подяка – депутату Дрогобицької міської ради Андрію Яніву за меценатську підтримку.

Завантажити фотографії у повній вазі за результатами дводенного турніру “Юні таланти – 2018” у Дрогобицькій спеціалізованій школі № 16 ім. Юрія Дрогобича можна через файлообмінник за наступною адресою https://fex.net/#!614607185130 Посилання дійсне впродовж 6 днів.

Більше детальну інформацію Ви можете почерпнути на сторінці Дрогобицького шахово-шашкового клубу “Софія” у Фейсбуці за адресою: https://www.facebook.com/Drohobych.chess.Sofia/

Прес-служба ДШШК “Софія”