У Дрогобицькій Ратуші з керівниками медичних установ міста обговорили першочергові проблеми

У понеділок, 2 жовтня, у приміщенні Світлиці Дрогобицької Ратуші під головуванням заступника міського голови Василя Качмара відбулася нарада з керівниками медичних закладів міста. Участь у нараді також взяв керівник відділу охорони здоров`я Дрогобицької міської ради Володимир Чуба.

Основні питання, які розглянули в ході наради — це готовність медичних закладів до початку опалювального сезону, можливість Муніципальної варти Дрогобича займатися охороною медичних закладів та роботу медичних працівників у нічний час доби.

Заступник міського голови Василь Качмар наголосив на тому, що працівники КП «Муніципальна варта» отримали ліцензію на ведення охоронної діяльності і таким чином тепер Муніципальна варта має всі права займатися охороною медичних закладів, що суттєво зекономить бюджетні кошти у порівнянні з тим, коли медичні заклади охороняються приватними охоронними фірмами, як відбувається сьогодні.

Щодо початку опалювального сезону, то керівники медичних закладів одноголосно зазначили про відсутність проблем у цьому напрямку. Проте, як наголосив Василь Качмар, системи опалення повинні бути напоготові в тому випадку, якщо опалювальний сезон доведеться розпочати раніше у зв`язку з можливим зниженням температурного рівня.

Також заступник міського голови відзначив роботу медзакладів у напрямку організації роботи щодо наявності у персоналу іменних ідентифікаторів, що допомагає пацієнту зорієнтуватися хоча б в тому з ким він розмовляє, особливо у нічну пору доби.

«Ще раз наголошую на тому, що медичний персонал, який чергує у нічну пору доби, повинен бути присутній на робочому місці та бути готовим до ефективного та мобільного виконання своєї роботи, а не спати на робочому місці, як це відбувалося під час перевірки міської лікарні №1», — резюмував Василь Качмар.

Читайте також: