У Дрогобицькій Ратуші відбувся круглий стіл з питань протидії несанкціонованій торгівлі спиртними напоями на території Дрогобича. ФОТО

У п`ятницю, 3 листопада, у Дрогобицькій міській раді під головуванням та з ініціативи міського голови Тараса Кучми за участю представників поліції, податкової інспекції, відділів міської ради та громадськості відбувся круглий стіл з питань протидії несанкціонованій торгівлі спиртними напоями у місті Дрогобичі. Круглий стіл було ініційовано на основі звернення Координаційної ради Блоку національно-демократичних сил Дрогобиччини.

Як зауважив Тарас Кучма на початку зустрічі, станом на сьогодні у нас існує величезна проблеми з несанкціонованою торгівлею спиртними напоями, які продають «з-під прилавку» та якими отруюють людей, зокрема молодь — що є найбільшою проблемою.

Щодо несанкціонованого продажу спиртних напоїв у центральній частині міста, неодноразово проводились журналістські розслідування, зокрема представниками «Галицької варти».

Зважаючи на мотиви зібрання круглого столу, начальник Дрогобицького відділу поліції Андрій Білас зазначив, що працівниками поліції проводяться регулярні перевірки та складаються адмінпротоколи, однак притягнути винуватців до кримінальної відповідальності не вдається через відсутність повноважень та недосконалість чинного законодавства.

Відтак учасники круглого столу дійшли висновку, що для вирішення ситуації з несанкціонованою торгівлею необхідно звертатися до Верховної ради для прийняття необхідних змін у законодавстві, які сприятимуть правоохоронним органам ефективно боротися з цим ганебним явищем.

Відтак, за підсумками наради, було прийнято рішення про посилення діяльності місцевої комісії, яка займається виявленням та притягненням до відповідальності продавців нелегальних спиртних напоїв. До складу комісії запропоновано ввести представників громадськості та преси, зокрема присутніх на засіданні Олега Дьорку, Андрія Юркевича та Тараса Іванишина. Таке рішення прийнято з метою залучення громадськості до цієї боротьби за життя і здоров`я наших дрогобичан, а також інформування громади міста про результати діяльності комісії.

На завершення круглого столу міський очільник доручив керівникам відповідних структурних підрозділів долучитися до роботи цієї комісії, зокрема й у плані наповнення доходів з акцизного збору, шляхом виявлення і притягнення до відповідальності підприємців-порушників.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні