У Дрогобицькій Ратуші відбулося засідання круглого столу щодо підбиття підсумків з реалізації проектів Громадського бюджету та соціально-культурних проектів у 2017 році

У четвер, 14 червня, у Дрогобицькій Ратуші відбулося засідання круглого столу щодо підбиття підсумків з реалізації проектів Громадського бюджету та соціально-культурних проектів у 2017 році «Успіхи і можливості покращення».

Участь у засіданні взяли переможці конкурсу Громадського бюджету та соціально-культурних проектів минулих років, учасники конкурсів та активні дрогобичани.

У ході засідання минулорічні переможці конкурсів презентували результати реалізації проектів 2017 року.

Зазначимо, що у 2017 році переможцями Громадського бюджету обрано 4 проекти:
1. Будівництво дитячого спортивно-ігрового майданчика на міжбудинковій території житлових будинків 42/2 по вул. М. Грушевського та будинків №101, №103 по вул. Стрийській м. Дрогобича;
2. Облаштування культурно-спортивного дворового клубу у дворі між будинками №7/6, №7/7 по вул. Є. Коновальця у м. Дрогобичі;
3. «Маленьке диво» (вул. Вагилевича біля буд. №2 та №4).
4. «Спортивний майданчик – найкраще дозвілля для родини» (вул. Бориславська 8).

Преможцями «Конкурсу соціально-культурних проектів у м. Дрогобичі серед громадських організацій та громадських спілок» у 2017 році офіційно затверджено:
1. Пласт – НСОУ станиця Дрогобич 22600 тис грн. на реалізацію проекту «Наметовий табір для молоді «Через терни до зірок».
2. ГО «СК Боривітер» 30000 тис грн. на реалізацію проекту «Відкритий кубок Дрогобиччини».
3. Дрогобицьке добровільне товариство захисту дітей та молоді з інвалідністю «Надія» 24760 тис грн. на реалізацію проекту «Рух — це життя».
4. ГО «Український молодіжний прорив» 50000 тис грн. на реалізацію проекту «Студентський простір «Гурт» — місце зустрічі та розвитку».
5. Дрогобицька міськрайонна Громадська організація «Спільнота взаємодопомоги Наша Хата» 22000 тис грн. на реалізацію проекту «Проведення комплексної програми ресоціалізації для бездомних у м.Дрогобичі».
6. МГО «Права Молодь» 44800 тис грн. на реалізацію проекту «Вовча Стежа» Військово-патріотичний табір та практичні лекції для молоді на серпень-листопад 2017».
7. ГО «Галицька варта» за ініціативи ГІ «Інше місто» 29700 тис грн. на реалізацію проекту «Одне небо» (створення трьох муралів у трьох містах України: Дрогобич, Станиця Луганська, Авдіївка).
8. ГО «Міськрайонний осередок Союзу Українок м. Дрогобича» 14450 тис грн. на реалізацію проекту «Школа шляхетних українок».

Окрім цього, усі учасники конкурсів та присутні на заході дрогобичани розповіли про ті труднощі, з якими їм довелось зіткнутись під час виготовлення пакету документів та інших процедур, а також озвучили пропозиції щодо вдосконалення процедури реалізації громадського бюджету та конкурсу соціально-культурних проектів на наступний рік.

Як зазначив керівник КУ «Інститут міста» Володимир Кондзьолка, зауваження та пропозиції озвучені під час круглого столу будуть враховані під час розробки змін та доповнень до положень конкурсів на 2019 рік.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні