У Дрогобицькій Ратуші відбулося перше засідання новоствореної Ради підприємців. ФОТО

У вівторок, 29 серпня, у приміщенні Світлиці Дрогобицької Ратуші відбулося перше засідання новоствореної Ради підприємців.

Основними питаннями, які розглянули на порядку денному, було питання про обрання голови та заступника голови Ради. Шляхом голосування головою Ради було обрано підприємця, депутата Дрогобицької міської ради Ореста Скірка, заступником — голову громадської організації «Об`єднання підприємців» Тетяну Литовченко. Всього у складі комісії перебуває одинадцять підприємців — членів комісії.

Участь у засіданні також взяв міський голова Дрогобича Тарас Кучма, який наголосив на тому, що підприємці та керівництво міста повинні працювати як єдине ціле, задля підняття економічного рівня Дрогобича, включаючи створення нових робочих місць.

До наступного засідання, які проводитимуться регулярно у другий вівторок кожного місяця, буде сформовано порядок денний, у якому будуть включені пропозиції членів Ради та першочергові для вирішення питання.

Нагадаємо, рішенням виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 16 серпня 2017 року за ініціативи відділу економіки міської ради затверджено створення Ради підприємців.

Раду підприємців створено задля сприяння формуванню дієвого механізму взаємодії виконавчих органів міської ради і суб’єктів господарювання на засадах партнерства, відкритості та прозорості, реалізації державної регуляторної політики у сфері підприємництва.

Читайте також: