У Дрогобицькій Ратуші відбулася чергова зустріч з учасниками АТО. ФОТО

У вівторок, 18 липня, у Дрогобицькій Ратуші відбулася зустріч міського голови Дрогобича Тараса Кучми та його заступників Ігоря Германа, Володимира Коцюби та Василя Качмара з дрогобичанами-учасниками АТО, зокрема з головами громадських організацій учасників АТО у Дрогобичі.

Головними темами зустрічі стали питання взаємодії громадських організації учасників АТО з молоддю, ситуації щодо забезпечення учасників АТО безкоштовними ліками, виділення їм земельних ділянок, житла та вирішення проблем щодо надання учасникам АТО правової допомоги.

Відтак заступник міського голови з питань діяльності виконкому Володимир Коцюба запевнив кожного з присутніх, що у разі необхідності кожен учасник АТО може звернутись особисто до нього або у відділ правового забезпечення міської ради за отриманням безоплатної юридичної консультації та правової допомоги, а також зазначив про підготовку установчих документів для створення нової місцевої організації АТОвців.

Щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками чи житлом, то у зв’язку з тим, що на усіх придатної землі не вистачить було обговорено можливість будівництва кооперативних багатоповерхівок, певну кількість квартир у яких можна виділити учасникам АТО.

Міський очільник Дрогобича Тарас Кучма ще раз наголосив військовослужбовцям на необхідності того, щоб кожен з них займався з молоддю шляхом створенні різноманітних спортивних гуртків чи секцій на базі навчальних закладів.

«Лише в тому випадку, якщо ми з дитинства формуватимемо у молоді дух волі, завзятості та патріотизму, ми отримаємо той рівень життя, за який загинули наші побратими», — звернувся до присутніх Тарас Кучма.

Також нагальним питанням, яке потребує вирішення, постала необхідність контролю щодо медичного обстеження військовослужбовців та забезпечення їх безкоштовними ліками.

Відтак заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Качмар зазначив, що проведе нараду з головними лікарями медичних закладів міста, опісля якого буде визначено дні, в які військовослужбовці проходитимуть медичне обстеження. Також на нараді всім лікарям буде наголошено на необхідності призначення лікарями військовослужбовцям тих ліків, які вони можуть отримати безкоштовно.

Також на зустрічі всім учасникам АТО було запропоновано можливість працевлаштування у комунальних підприємствах міста.

Як зазначив міський очільник, від тепер такі зустрічі проводитимуться 18 числа кожного місяця, оскільки на таких зустрічах учасники АТО зможуть вказати керівництву міста на проблеми, які стосуються не лише їх побратимів, а й усієї громади Дрогобича.

Читайте також: