У Дрогобицькій міській раді відзначили 22-у річницю прийняття Конституції України. ФОТО. ВІДЕО

У середу, 27 червня, у переддень Дня Конституції, у Мармуровій залі Дрогобицької ратуші відбулися урочистості з нагоди 22-ої річниці прийняття Основного Закону Держави.

Святкові урочистості відбулися за участі керівництва міста, депутатів міської ради, службовців місцевого самоврядування та громади міста.

Розпочалося урочисте віче звучанням Державного Гімну України у виконанні Дрогобицького муніципального камерного хору «Легенда».

«Конституція визначила найціннішим життя людини, її здоров’я, честь і гідність, надала кожному громадянину можливості на свободу слова та віросповідання. І як ми бачимо, гарантовані Конституцією честь та гідність, є основними принципами українського народу, за які ми боремось і боролися наші діди та прадіди. Нехай держава наша пройде крізь усі випробування і зміцніє! І нехай кожен з нас, де б він не був, завжди з гордістю зможе сказати: я – українець!», — зазначив міський очільник.

Також міський голова Тарас Кучма процитував слова Ліни Костенко, якими закликав усіх до єднання та спільного пошуку вирішення різноманітних проблем.

Згадуючи Новітніх Героїв України, міський голова Трас Кучма вручив дружині загиблого учасника АТО Мар’яна Дишеля сертифікат для отримання грошової компенсації в розмірі 653162,65 гривень на придбання житла.

Завершився захід виступом хору «Легенда» та виконанням Духовного Гімну України «Боже великий, єдиний…».

Вела захід — Уляна Воят.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні