У Дрогобичі завершився капітальний ремонт вулиць Самбірської та Пилипа Орлика і продовжуються роботи на інших вулицях міста. ФОТО. ВІДЕО

У Дрогобичі завершився капітальний ремонт вулиць Самбірської та частини Пилипа Орлика і нанесена дорожня розмітка. Згодом  буде нанесена розмітка пішохідних переходів.

Також варто додати, що на центральних вулицях міста буде встановлено пластикові пішохідні переходи.

На вулицях Стрийський та Трускавецькій проводять ремонт незначних пошкоджень дорожнього покриття, обприскуючи спеціальною емульсією та посипаючи щебенем.

За словами керівництва КП «Комбінат міського господарства», уже з понеділка цього тижня розпочнеться капітальний ремонт вулиць Бориславської та Горішньої Брами.

Як зазначив міський голова Дрогобича Тарас Кучма, зокрема в інтерв`ю «Radio Kotermak», помітний ривок з ремонту доріг у місті відбудеться у 2018 році, тому що до цього часу необхідно було підготувати проектно-кошторисну документацію на ремонт кожної вулиці та вирішити всі нюанси на документальному рівні, оскільки до часу приходу нинішньої каденції ніяких зрушень в цю сторону не відбувалося.

Вулиці Самбірська та Пилипа Орлика

Читайте також: