У Дрогобичі вихованці вокально-естрадної школи дуету «Ярослав-На» виступили з концертною програмою «Повертайся живим». ВІДЕО


У неділю, 5 листопада, у Дрогобичі відбувся концерт-вшанування «Повертайся живим», присвячений учасникам АТО. Захід відбувався у приміщенні Народного дому імені Івана Франка. Організатором заходу виступила вокально-естрадна школа дуету «Ярослав-На».

Впродовж трьох годин на сцені відбувалися виступи сорока вихованців вокально-естрадної школи, які виконували сучасні патріотичні пісні, зокрема ті, які в яких описується тема українсько-російської війни. Розпочався концерт спільним виконанням пісень дітей учасників АТО разом з Ярославом Дубом.

Глядачами заходу були воїни — учасники АТО і їх сім’ї та родини. На захід також завітали міський голова Дрогобича Тарас Кучма та депутат Верховної Ради України Богдан Матківський.

На завершення концерту-вшанування до присутніх звернувся представник духовенства УГКЦ Мирослав Соболта, який відзначив патріотизм та талановитість юних виконавців.

Від імені Всеукраїнського Союзу Ветеранів АТО у Дрогобичі Олег Кіндратів вручив подяки керівництву та вихованцям вокально-естрадної школи дуету «Ярослав-На».

Завершилося дійство спільним виступом юних виконавців разом з Ярославом та Наталею Дуб.

Як наголосив Ярослав Дуб, невдовзі вокально-естрадна школа дуету «Ярослав-На» організує низку концертів, зокрема під час новорічних святкувань. Також вже тепер представники школи беруть участь у шоу «Голос діти».

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: