У Дрогобичі впроваджують електронну медичну карту пацієнта та е-запис до лікаря. ВІДЕО

У вересні цього року дрогобичани отримають можливість записуватися на прийом до лікаря за допомогою електронної системи «ASKEP.nеt». Унікальність цієї програми полягає в тому, що окрім можливості запису на прийом, формується електронна медична карта пацієнта, де відображатиметься історія захворювань, виписки, результати аналізів та відвідини лікарів з детальним описом кожного прийому. Для зручного користування системою, дрогобичанам необхідно зареєструватися за відповідною формою, створивши свою електронну медичну картку. Відтак кожен запис на прийом до лікаря супроводжується sms-сповіщенням про підтвердження обраної дати та години.

Як повідомив радник міського голови з інформаційно-комунікаційних систем Гайдер Станіслав, а межах проекту, Дрогобич є пілотним містом, а отже систему впроваджують спеціалісти «ASKEP.nеt» для Дрогобича безкоштовно. Єдине, кошти буде потрібно на оновлення комунікаційно-технічної бази закладів охорони здоров`я.

На сьогодні ж система передбачає низку зручностей для роботи персоналу медичних установ міста. Відтак програмою передбачено електронні кабінети лікарів та реєстратури. Якщо розглядати комплексно роботу системи, як для керівництва відділу охорони здоров’я, так і керівництва міста, завдяки цій програмі можливо відстежити статистику кількості пацієнтів, а також мапу локацій. Більше того, як зазначив керівник проекту Володимир Строгуш, завдяки мапі локацій можливе виявлення спалахів захворювань у мікрорайонах міста. Записатися на прийом до сімейного лікаря №2 можна уже від сьогодні, просто перейшовши за посиланням (https://askep.net/), або в реєстратурі поліклініки.

У найближчий понеділок запрацює запис до усіх трьох підрозділів сімейних лікарів, а з вересня система запрацює у всіх філіях. У разі виникнення живої черги в поліклініці — пріоритет надається людині, яка записалась онлайн. Для огляду лікарем пацієнта відводиться 15 хвилин, що, своєю чергою, ефективно вплине на системність роботи медичного персоналу.

Вчора, 16 серпня, міський голова Дрогобича Тарас Кучма особисто перевірив роботу цієї системи від моменту реєстрації в режимі он-лайн, до моменту отримання медичної послуги у міській поліклініці. Спілкуючись з лікарями, Тарас Кучма поцікавився потребами та проблемами, які необхідно вирішити задля ефективного функціонування програми «ASKEP.nеt» у місті Дрогобичі.

Зацікавленість статтею
[Всього: 1 Середня оцінка: 1]
Рекомендуємо також прочитати: