У Дрогобичі влада та депутати вимагають від правоохоронців вплинути на ситуацію з наркоманією та злочинністю. ФОТО

У четвер, 4 жовтня, у Дрогобицькій міській раді відбулася зустріч міського голови Дрогобича Тараса Кучми, першого заступника міського голови Ігоря Германа, представників депутатського корпусу міської ради Романа Муля, Юрія Кушлика, Віктора Тюски, Марії Вітульської, Михайла Шеремети, Юрія Миляна, Романа Курчика з представниками служби безпеки України, прокуратури та поліції щодо вирішення проблеми розвитку наркоманії у Дрогобичі.

Нагадаємо, у вівторок, 2 жовтня, в ході чергового засідання сесії міської ради депутат Марія Вітульська публічно заявила, на основі звернення мешканців м-ну Євгена Коновальця, про факти розгулу наркоманії у Дрогобичі. Ініціативу провести спільну зустрічі з правоохоронцями підтримали й інші депутати. Таким чином міським головою було скликано нараду щодо вирішення цієї проблеми.

Як наголосила депутат міськради Марія Вітульська, у будинках №15 та №9 на вулиці Євгена Коновальця ведеться торгівля наркотичними речовинами. Мешканці мікрорайону занепокоєні тим, що поруч знаходиться школа та дитячий садок. Окрім того, неодноразово шприци були знайдені на дитячих майданчиках цього мікрорайону. Посилює фактор небезпеки й діяльність нічного магазину, де у нічну пору доби реалізовується торгівля алкоголем.

Заяву Марії Вітульської доповнив й міський голова Дрогобича Тарас Кучма, який зазначив, що ситуація з розгулом наркоманії не лише на вулиці Євгена Коновальця, а й у центрі міста, вулиці Михайла Грушевського, на території Шпихліру, Самбірській.

«Така ситуація породжує низку інших проблем, а саме зростання кількості випадків проявів вандалізму, асоціальної поведінки, а загалом становить загрозу здоров’ю і життю мешканців міста, зокрема молоді та дітей. Я ніколи не дозволяв собі гострих заяв на адресу правоохоронців, зокрема поліції. Однак сьогодні, коли поліція, через невідомі нам причини самоусунулася від співпраці, я змушений публічно про це заявляти, тому що ситуація у місті критична. І про це вам скаже будь-хто з мешканців міста. Тому сьогодні я вкотре звертаюся до вас і хочу почути відповідь, яким чином ми можемо спільно з вами навести порядок у місті і поставити крапку у цій ганебній ситуації», — звернувся до представників правоохоронних органів Тарас Кучма.

Зацікавленість статтею
[Всього: 8 Середня оцінка: 2.6]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні