У Дрогобичі відзначили 21-шу річницю прийняття Конституції України урочистим віче та святковим концертом зведеного військового оркестру НГУ. ФОТО. ВІДЕО

У понеділок, 26 червня, напередодні Дня Конституції України, який відзначають 28 червня, у Дрогобичі відбулися урочисте віче та святковий концерт, приурочені 21-й річниці Дня Конституції України.
Незважаючи на дощову погоду, участь в урочистих заходах взяла чимала кількість дрогобичан.

Розпочалось урочисте віче зі звучання Державного Гімну України у виконанні зведеного військового оркестру Західного територіального Управління Національної гвардії України.

Відтак з вітальним словом виступили отець Ігор Цмоканич та міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Звертаючись з вітальним словом до присутніх отець Ігор Цмоканич зазначив, що держава росте та зміцнюється тільки тоді, коли кожен дотримується законів та будь-які зміни розпочинає з себе, а не сподівається на діяння інших.

У своїй промові міський очільник Тарас Кучма привітав усіх присутніх з двадцять першою річницею від дня ухвалення Конституції України — головного документа, який окреслює основні права і свободи людини, визначає найважливіші суспільні відносини, територіальний устрій держави, демократичні засади її розвитку. Відтак міський очільник зазначив, що сьогодні Україна переживає чи не найважчі за часи своєї незалежності випробування спрямовані на здобуття єдності та збереження територіальної цілісністі.

«Цими днями ми прощались з воїнами, які загинули на Сході України. І чимало людей ставить питання про те, чому ця війна продовжується. А все тому, що є люди, які не виконують своїх обов’язків та не дотримуються законів України. Допоки триватимуть подібні речі і кожен не усвідомить свою функціональність, доти й триватиме війна.», — наголосив Тарас Кучма, закликаючи всіх дотримуватися законів України та служити її народу.

Історичну довідку про цей день в історії надав доцент кафедри правознавства, соціології та політології Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Ярослав Комарницький.

Продовжився урочистий захід святковим концертом зведеного військового оркестру Західного територіального Управління Національної гвардії України, який завітав до Дрогобича в межах туру західними містами України.

Читайте також: