У Дрогобичі відбувся семінар «Кращі практики місцевого самоврядування у сфері прозорості та підзвітності місцевого самоврядування». ФОТО

У понеділок, 4 червня, у стінах Дрогобицької Ратуші відбувся семінар з обміну досвідом «Кращі практики місцевого самоврядування у сфері прозорості та підзвітності місцевого самоврядування».

Зазначимо, що Дрогобич був відібраний як місто, у якому проводили семінар тому, що у 2017 році Дрогобич визнано переможцем конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» за напрямом «Прозорість та підзвітність місцевого самоврядування».

Загалом програма семінару була розрахована на два дні. Перший день семінару провели у Дрогобичі, другий — у Івано-Франківську.

На відкритті семінару учасників привітали Наталія Яровенко — державний експерт експертної групи моніторингу та аналізу політики Директорату з питань розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади, адміністративно-територіального устрою та Ольга Шевчук — менеджер Програми «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

Від Дрогобицької міської ради учасників привітали керівник КУ «Інститут міста» Володимир Кондзьолка та начальник відділу ІТ та аналізу Станіслав Гайдер.

Участь у семінарі взяли представники органів місцевого самоврядування – переможці конкурсу 2017, Асоціації органів місцевого самоврядування Офісу Ради Європи в Україні та представники ЗМІ.

У межах однієї із частин семінару «Кращі практики місцевого самоврядування: Інструменти відбору, відзначення, обміну та популяризації» Ігор Абрам`юк — експерт Програми Ради Європи, директор з розвитку Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» розповів про конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування», а менеджер Програми «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» Андрій Гук розповів про Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

Практику «Дрогобич — Smart City» презентували директор КУ «Інститут міста» Володимир Кондзьолка та начальник відділу ІТ та аналізу Станіслав Гайдер.

Відтак у частині «Кращі практики місцевого самоврядування 2017 року: Прозорість та підзвітність місцевого самоврядування» відбулися виступи представників органів місцевого самоврядування — переможців конкурсу 2017 року.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні