У Дрогобичі відбулося урочисте відкриття VІІІ Міжнародного Фестивалю Бруно Шульца. ФОТО

У п`ятницю, 1 червня, у приміщенні Львівського обласного музично-драматичного театру імені Юрія Дрогобича відбулося урочисте відкриття VІІІ Міжнародного Фестивалю Бруно Шульца.

Відкрила VІІІ Міжнародного Фестивалю Бруно Шульца у Дрогобичі, ректор Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Надія Скотна. У своїй промові пані ректор привітала та представила почесних гостей Фестивалю — консулів, послів, відомих польських і українських письменників та науковців.

Привітав гостей VІІІ Міжнародного Фестивалю Бруно Шульца міський голова Дрогобича Тарас Кучма, наголосивши та тому, що свого часу український та польський народи спільно боролися за свою національну незалежність, за свою державну самостійність супроти одного ворога — російської імперії і тому повинні думати про перспективу на майбутнє та співпрацю наших держав, адже є багато спільного як у культурі, так і в постатях, зокрема таких як Бруно Шульц.

З вітальними словами виступили Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Ян Пєкло, директор «Інституту книжки» у Польщі Даріуш Яворський, Генеральний Консул Республіки Польща у Львові Рафал Вольський та Художній директор Міжнародного Фестивалю Бруно Шульца в Дрогобичі Гжегош Юзефчук.

Модератором урочистого відкриття виступила керівник Полоністичного науково-інформаційного центру імені Ігоря Менька Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, директор Міжнародного Шульцфесту в Дрогобичі, доцент Віра Меньок.

Опісля відкриття відбулися інавгураційні лекції, які виголосили письменники Адам Загаєвський ( Польща) та Сйон (Ісландія).

VІІІ Міжнародний Фестиваль Бруно Шульца у Дрогобичі триватиме до 7 червня. У межах Фестивалю заплановано низку просвітницьких та мистецьких подій за участі всесвітньовідомих письменників та митців.

Ознайомитись з Програмою Фестивалю можна, перейшовши за посиланням: http://drohobych-rada.gov.ua/anons-1-7-chervnya-2018-roku-u-drogobychi-vidbudetsya-viii-mizhnarodnyj-festyval-bruno-shultsa-2/

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: