У Дрогобичі відбулося масове виконання творів Великого Кобзаря на площі імені Тараса Шевченка. ФОТО


Впродовж 9-10 березня в Україні відзначають Шевченківські дні.

Відтак у п`ятницю, 9 березня, у День народження Тараса Шевченка у Дрогобичі урочистостями відзначили 204-у річницю від дня народження великого українського Пророка.

Біля пам`ятника Тарасу Шевченку зібрались сотні дрогобичан, зокрема молодь, громадські діячі, політики, керівництво та представники навчальних закладів міста, керівники силових відомств та державних установ, посадовці місцевого самоврядування, депутати та керівництво міста.

Розпочався захід з спільної молитви, яку відслужили священослужителі Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ на чолі з деканом о. Іваном Паньківим.

«Кожна мисляча людина, незважаючи на національну чи релігійну приналежність, визнає, що Тарас Шевченко був покликаний бути речником свого народу», — звернувся до громади міста отець Іван.

З декламацією поезії Тараса Шевченка «Розрита могила», яка відображає протест проти соціального й національного гноблення українського народу, виступив студент ІІІ курсу Дрогобицького музичного коледжу імені Василя Барвінського Мар`ян Подоляк.

Опісля дрогобичани на чолі з міським головою Тарасом Кучмою поклали квіти до пам’ятника Тарасові Шевченку. Участь у покладанні квітів також взяли заступники міського голови Василь Качмар, Ігор Герман та Володимир Коцюба, депутати міської ради.

На завершення учасники заходу спільно, під музичний супровід, виконали твори Тараса Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий» та «Заповіт», що стало родзинкою заходу.

Ведучою заходу була Алла Мельничук.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні