У Дрогобичі відбулася Всеукраїнська наукова конференція. ФОТО

21 квітня у Дрогобичі в стінах головного корпусу Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка відбулася Всеукраїнська наукова конференція на тему «Дрогобич і Дрогобиччина в історичній ретроспективі (ХІХ – ХХІст.)».

Мета проведення конференції — висвітлення історії Дрогобича та Дрогобиччини в політичному, культурному та суспільному аспектах ХІХ – поч. ХХІ ст.

Участь у конференції взяло чимало поважних науковців та гостей, зокрема заступник міського голови Дрогобича Василь Качмар. У своєму вітальному слові Василь Качмар наголосив на важливості встановлення історичної правди та почерговості подій науковцями, які зібралися у залі. Більше того, посадовець запевнив, що у подальшому керівництво міста зобов’язується в рамках співпраці з університетом всіляко сприяти проведенню подібних заходів, адже це формується імідж міста та університету зокрема.

Своєю чергою організатори висловили подяку керівництву міста за фінансове сприяння у виданні збірника наукових праць — «Дрогобицький краєзнавчий збірник».

Окрім офіційної частини для учасників наукової конференції передбачено екскурсію та відвідини Вежі Ратуші, яку проведуть представники Дрогобицького міського туристично-інформаційного центру.

Загалом в ході конференції було порушено низку питань та проблем, серед яких чільне місце займають дослідження науковців та краєзнавців, достовірне визначення та відтворення обставин, передача інформації та знань про історію рідного краю прийдешнім поколінням, формування та збереження культури і автентичності традицій краю.

Читайте також: