У Дрогобичі урочистостями відзначили День медика. ФОТО

Традиційно з 1994 року у третю неділю червня в Україні відзначають День медичного працівника. Цьогоріч це свято припало на 17 червня.

У п`ятницю, 15 червня, напередодні професійного свята працівників охорони здоров`я Дрогобича у приміщенні Народного дому імені Івана Франка відбулися урочистості.

Привітати медичних працівників міста на свято завітав міський голова Дрогобича Тарас Кучма та депутат Львівської обласної ради Андрій Ковч.

«Вас не даремно називають хранителями життя, бо у ваших руках щодня опиняється сотні людських життів, які ви рятуєте своєю самовідданою працею. Професія медпрацівника не знає свят і вихідних, вона потребує великого терпіння, мужності й душевної чуйності. У часі впровадження змін у сфері охорони здоров`я переконаний, що наша медицина нічим не буде поступатися європейським стандартам, а медичне обслуговування буде не тільки якісним і високотехнологічним, але і доступним для усіх верств населення. Бажаю вам та вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя, достатку і мирного неба над головою», — привітав медиків Тарас Кучма.

Опісля Тарас Кучма спільно з Андрієм Ковчем відзначили медичних працівників міста почесними грамотами.

Також медиків привітали депутат ЛОР Андрій Ковч та начальник відділу охорони здоров`я ДМР Володимир Чуба.

З нагоди професійного свята кращим медикам Дрогобича Володимир Чуба вручив нагрудні знаки Департаменту охорони здоров`я Львівської обласної державної адміністрації.

Завершились урочистості святковим концертом.

Ведуча заходу — Уляна Воят.

Відеосюжет про зміни та перспективи Дрогобича доступний у відео нижче:

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні