У Дрогобичі учаснику АТО та двом сім’ям загиблих воїнів вручили сертифікати на отримання грошової компенсації для придбання житла. ФОТО

У середу, 27 грудня, у Дрогобицькій міській раді відбулося вручення сертифікатів для придбання житла учаснику АТО та сім’ям загиблих воїнів АТО. Сертифікати учаснику антитерористичної операції Андрію Маньку, сім’ї загиблого учасника АТО Тараса Зозулі та сім’ї загиблого учасника АТО Ігоря Бориса вручив міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

«Сьогодні, насамперед, ми повинні пам’ятати про тих, хто поліг, віддавши героїчно життя за Україну. Пам’ятати не лише про їх подвиг, а й про їх сім’ї. Також ми з особливою шаною маємо ставитись до живих Героїв. І нині ми в черговий раз виконуємо свій обов’язок, вручаючи ці сертифікати для придбання житла», — зазначив Тарас Кучма.

Як наголосив начальник управління праці Іван Терлецький, загальна сума призначень становить 2 163 248,60 гривень. Ці кошти виділені з державного бюджету, відповідно до постанови Уряду від 19 жовтня 2016 року № 719 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей».

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні