У Дрогобичі проводять ремонт дорожнього покриття на 7 вулицях міста

Як повідомляють у Департаменті міського господарства ДМР, у четвер, 9 серпня, у Дрогобичі проведено поточний ямковий ремонт на вул. М. Лисенка та О. Нижанківського.

Окрім цього, відповідно до гарантійних зобов`язань, підрядна організація розпочала поточний ремонт на вул. Лесі Українки струменевим методом від перехрестя вул. Стрийської — І.Мазепи — Лесі Українки (біля бібліотеки ДДПУ ім.І.Франка) до перехрестя вул. М.Лисенка — Лесі Українки (біля «Укрінбанк»). Сьогодні роботи на вул. Лесі Українки продовжаться.

Також вчора, 9 серпня, проведено поточний ремонт дорожнього покриття на перехресті вул. Стрийської – Лесі Україки – І.Мазепи.

У межах реконструкції під’їзних доріг лікарняного містечка на вул. А.Шептицького вчора вистелено чорновий шар асфальтного покриття.

На п`ятницю, 10 серпня, заплановано провести частковий поточний ремонт на вул. А.Сахарова, 22 січня та Івана Франка (біля будинку «Просвіта»).

З наступного тижня планується приступити до поточного ремонту вулиць Війтівська Гора, Горішня Брама, О. Гончара та І. Козловського.

Зацікавленість статтею
[Всього: 13 Середня оцінка: 4.1]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні