У Дрогобичі продовжується капітальний ремонт вулиці В`ячеслава Чорновола. ФОТО

У Дрогобичі продовжують роботи з капітального ремонту вул. В`ячеслава Чорновола, які розпочали з п`ятниці, 7 вересня.

Станом на четвер, 13 вересня, підрядна організація виконує роботи із заміни та встановлення нових бордюрів.

У зв`язку з цим у понеділок, 10 вересня, вулицю В’ячеслава Чорновола у Дрогобичі перекрили на три тижні. Проїжджу частину вулиці повністю закрито для руху транспорту.

Загалом в ході проведення капітального ремонту вулиці В’ячеслава Чорновола, відповідно до проектно-кошторисної документації, передбачено виконання фрезерування асфальтного покриття, влаштування системи закритого водовідведення, влаштування вирівнюючого шару та верхнього шару асфальтного покриття. Окрім цього, буде проведено заміну бортового каменю, встановлення у необхідній кількості засобів регулювання дорожнього руху, облаштування покриття тротуарів.

На 2018 рік заплановане лише часткове виконання даних робіт, оскільки через проблеми з фінансуванням медичної галузі, а саме: недоотриманням очікуваних трансфертних коштів від суміжних територій, місцевою владою Дрогобича було прийнято рішення про відтермінування робіт, у зв’язку з перерозподілом коштів місцевого бюджету та спрямуванням їх на галузь охорони здоров’я у сумі 5 млн 300 тис. гривень для виплати заробітної плати медичним працівникам.

Тому у зв`язку з цим усі роботи, як зазначають у Департаменті міського господарства, повинні бути завершені до 20 квітня 2019 року при сприятливих погодних умовах.

Зазначимо, за результатами електронної закупівлі відкритих торгів Департаментом міського господарства укладено договір підряду з переможцем ТзОВ «ТЕРКОМБУД» на виконання робіт по об’єкту «Капітальний ремонт дороги по вул. В. Чорновола». Сума виконання робіт вказана у договорі за результатами аукціону становить 4 330 000 гривень з ПДВ.

Також щодо схеми руху громадського транспорту, то всі маршрутні таксі курсують вулицею Пилипа Орлика. Відповідно зупинка громадського транспорту за маршрутом №2 та №11 відбувається на вулиці Пилипа Орлика.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні