У Дрогобичі працюють над створенням пришкільних літніх таборів для школярів

У п`ятницю, 11 травня, у Світлиці Дрогобицької Ратуші відбулася нарада під головуванням заступника міського голови Василя Качмара за участю керівників та фахівців відділу молодіжної політики, сім`ї, молоді та спорту, відділу освіти, Дрогобицького міського соціального центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу-служби у справах дітей, сектору з питань спорту щодо організації літнього оздоровлення школярів.

Як було зазначено під час наради, у Дрогобичі організацією літнього відпочинку для дітей за ймаються відділ молодіжної політики, сім`ї, молоді та спорту ДМР та Дрогобицький міський соціальний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також благодійна організації «Центр милосердя» та Благодійний фонд «Карітас» УГКЦ та Комісія у справах дітей Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ. Однак вище вказані структури займаються оздоровленням лише дітей пільгових категорій.

Відтак на одній із нарад заступник міського голови Дрогобича Василь Качмар доручив начальнику відділу освіти ДМР Петру Сушку провести опитування серед батьків та дітей щодо доцільності створення оздоровчих таборів на базі дрогобицьких шкіл, щоб залучити до оздоровлення всіх дрогобицьких школярів.

Як повідомив Петро Сушко, за результатами опитування серед 3502 опитаних батьків 1296 виступили «за» створення таких таборів, а 2206 — проти.

«Те, що така велика кількість батьків схвально віднеслась до функціонування при школах літніх таборів є свідченням того, що нам зараз потрібно максимально ефективно попрацювати над їх створенням. Оскільки діти влітку повинні бути зайняті оздоровчо-розвивальними формами роботи, а не марнувати час, ризикуючи своїм здоров`ям», — звернувся до присутніх Василь Качмар.

Зважаючи на те, що функціонування пришкільних таборів передбачає забезпечення харчуванням школярів, то для цього необхідно фінансування з міського бюджету. Відтак заступник міського голови виступив з ініціативою звернутися до депутатського корпусу міської ради та на наступне сесійне засідання, яке заплановане на 15 травня, висунути проект рішення про виділення з міського бюджету коштів для організації роботи пришкільних літніх таборів.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні