У Дрогобичі планують дослідити та відкрити для громадськості підземні ходи

За свідченнями деяких істориків у Дрогобичі наявні недосліджені підземні ходи, які варто дослідити та включити до переліку туристичних принад міста.

З цього приводу у середу, 12 липня, у Дрогобицькій Ратуші під головуванням заступника міського голови Василя Качмар, за участю керівника Туристично-інформаційного центру Дрогобича Ігоря Чави, начальника відділу містобудування та архітектури Ігоря Петранича, начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій Миколи Летнянчина та голови постійної комісії ради з питань оренди, приватизації комунального майна Юрія Кушлика відбулася нарада щодо дослідження наявності у Дрогобичі підземель.

У ході наради було зазначено, що віднайдення підземних ходів у Дрогобичі, насамперед, надзвичайно важливе в напрямку дослідження історії міста. Більше того, включення підземель до туристичних принад міста сприятиме залученню більшої кількості туристів. В кінцевому результаті відвідування туристами нових туристичних маршрутів підземеллями міста стане додатковою можливістю для наповнення міського бюджету.

До археологічних пошуків вирішено залучити експертів-істориків, комунальні служби міста: «Дрогобичводоканал», «Дрогобичтеплоенерго» та «ЖЕО», які в ході виконання ремонтних робіт по місту можуть наштовхнутися на які-небуть ознаки наявності підземного ходу.

Наступна така зустріч планується наприкінці місяця, на якій будуть обговорені напрацювання, та визначено подальші дії щодо виявлення підземель у Дрогобичі.

Читайте також: