У Дрогобичі планують створити туристичний альянс регіону

Днями у Києві відбувся круглий стіл, де розглядали питання розвитку туризму у Дрогобичі та заходи, які спрямовані на збільшення кількості туристів, які прагнуть відвідати древній Дрогобич.

За ініціативи КП «Туристично-інформаційний центр Дрогобича» круглий стіл організувала Асоціація індустрії гостинності України. Участь у засіданні взяли представники дрогобицького тур активу, зокрема керівник Туристично-інформаційного центру Дрогобича Ігор Чава, та представники Асоціації індустрії гостинності України, зокрема голова Асоціації Олександр Лієв.

Під час засідання круглого столу на тему «Туризм як основа розвитку Дрогобича» обговорили можливості та основні заходи щодо створення на базі Дрогобича туристичного альянсу регіону, що сприятиме розвитку туризму не лише у Дрогобичі, а й у всіх навколишніх територіях.

Як зазначив керівник КП «Туристично-інформаційний центр Дрогобича» Ігор Чава, наш регіон стане надзвичайно привабливим та найбільш відвідуваним туристами у тому випадку, якщо всі туристично популярні міста почнуть працювати спільно, кожен популяризуючи родзинку саме своєї території.

«Кожне наше місто чи селище має свою унікальність. І для нас найголовніше — зрозуміти та почати активно співпрацювати у туристичному напрямі. А те, що саме Дрогобич повинен стати центром туристичного альянсу пояснюється географічним розташуванням міста та тим, що так історично склалось, що Дрогобич завжди був центром Дрогобицького краю», — зазначив Ігор Чава.

Зараз місто приймає близько 40 тисяч туристів на рік.

Варто зазначити, що збільшення туристичного потоку у Дрогобичі принесе вигоду не лише для наповнення міського бюджету, а й підвищення добробуту самих містян. Оскільки велика кількість приїжджих — це своєрідний поштовх для розвитку малого та середнього бізнесу.

Тому, віднедавна Дрогобич щоразу пропонує своїм відвідувачам новинки, зокрема, у Дрогобицькому ТІЦі пропонують кілька тематичних екскурсій з безкоштовними мапами — по місцях Івана Франка, Бруно Шульца, визвольної боротьби та ін. Окрім того, у місті проводять вечірні театралізовані екскурсії на Вежу та підземелля міської Ратуші, старовинними вулицями міста.

Також у місті триває акція “Гривня для Дрогобича”, яка передбачає збір коштів до міського фонду розвитку туризму.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні