У Дрогобичі підрядника, який виконував ремонтні роботи дорожнього покриття, зобов’язали усунути дефекти за власні кошти. ФОТО

У середу, 13 грудня, на кільцевому сполученні вулиць «Бориславської – Музичної – Д. Галицького» підрядною організацією проводиться фрезерування нещодавно вистеленого асфальтного покриття.

Як повідомили у Департаменті міського господарства, ці роботи проводяться у зв’язку з допущенням підрядною організацією порушень під час виконання ремонтних робіт. Відтак підрядника зобов’язано усунути усі порушення за власні кошти.

Також у Департаменті міського господарства зазначили, що така ж ситуація трапилась на ділянці дороги вулиці Стрийської (ліва частина шляхопроводу – з’їзд), де в ході ремонту підрядником було порушено технічні умови, а тому було зобов’язано усунути ці порушення за власні кошти.

Зазначимо, раніше у Дрогобичі за кошти підрядних організацій було усунуто дефекти та порушення, допущені під час ремонту дорожнього покриття, на вулицях Бориславській та Лесі Українки.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні