У Дрогобичі накладатимуть штрафи на осіб, які самовільно розміщують рекламоносії на електричних стовпах, парканах та зупинках міста

У понеділок, 18 вересня, у Дрогобицькій міській раді під головуванням міського голови Тараса Кучми відбулася підсумкова нарада щодо функціонування е-сервісу «Відкрите місто», за допомогою якого жителі міста можуть активно долучитися до вирішення житлово-комунальних проблем: відновлення вуличного освітлення, заміна каналізаційного люку, зрізка небезпечного дерева, відновлення дорожньої розмітки та багато інших.

Для цього необхідно зайти на офіційний інтернет-портал Дрогобицької міської ради у рубрику «Е-сервіси» — «Е-сервіс «Відкрите місто» та коротко описати проблему, прикріпивши фото.

У ході наради радник міського голови з інформаційно-комунікаційних систем Станіслав Гайдер повідомив про невирішені та вирішені відповідними структурними підрозділами житлово-комунальні проблеми, які задіяні у роботі е-сервісу «Відкрите місто».

Відтак силами КП «Дрогобичводоканал» вирішено всі проблеми подані жителями міста через е-сервіс «Відкрите місто», зокрема чисельна ліквідація витоків води під час злив, прочищення каналізаційних мереж та ін.

Щодо вирішення проблем мешканців Департаментом міського господарства у межах е-сервісу, то більшість з них стосуються ремонту доріг у місті, який впродовж цілого року активно проводять у місті. Також керівником КП «КМГ» було наголошено на тому, що їхньому підприємству не вистачає працівників для виконання такої великої кількості звернень.

Нагадаємо, що близько місяця тому на офіційному інтернет-порталі та у засобах масової інформації було оголошено про створення мобільної групи для виконання завдань по е-сервісу «Відкрите місто» на базі КП «КМГ» та оголошено чималий список вакантних місць, однак жодна людина не зголосилась увійти до складу групи.

Щодо роботи е-сервісу “Відкрита реклама”, то чимало звернень мешканців стосуються розміщення рекламоносіїв на електричних стовпах, парканах, зупинках, в яких дрогобичани висловлюють своє обурення таким засміченням околиць та центральної частини міста.

Тому міський голова Тарас Кучма доручив інспекції з благоустрою спільно з Муніципальною вартою телефонувати на номер, вказаний на рекламоносії, та накладати штрафи на порушників правил балагоустрою міста Дрогобича. Також обговорили питання щодо демонтажу незаконно розміщеної зовнішньої реклами.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: