У Дрогобичі хулігани намагались викрасти камеру відеоспостереження: На противагу у місті реалізовують проект «Безпечне місто». ВІДЕО

Уже вдруге у Дрогобичі за невеликий проміжок часу відбулося зухвале пограбування в центрі міста.

А саме у ніч з 6 на 7 серпня двоє вандалів викрали камеру відеоспостереження, яка була розміщена у Сквері Героїв Небесної Сотні. Як зафіксували камери спостереження, події відбувалися о 2 годині ночі.

Зображення з камери, яку викрали вандали, транслювала зображення на монітори до відділу поліції.

Однак, камеру спостереження було знайдено комунальниками під час прибирання міста сьогодні, 8 серпня. Під час огляду камери виявлено деякі пошкодження.

Оскільки камера знаходиться на балансі КП «Комбінат міського господарства» ДМР, то керівництвом КП «КМГ» буде скеровано заяву до Дрогобицького відділу поліції за фактом хуліганства та пошкодження комунального майна.

Окрім цього, КП «КМГ» передасть до правоохоронних органів відео з усіх камер відеоспостереження у місті, де чітко видно маршрут пересування хуліганів.

Зазначимо, що саме для запобігання таких дій у місті Дрогобичі реалізовується проект «Безпечне місто», у межах якого на території міста буде встановлено близько 600 камер з системою розпізнавання обличчя.

Зацікавленість статтею
[Всього: 16 Середня оцінка: 3.3]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні