У Дрогобичі готуються до прийняття бюджету на 2018 рік. ФОТО

У п’ятницю, 10 листопада, у Дрогобицькій міській раді відбулося засідання робочої групи щодо формування бюджету на 2018 рік. Засідання відбулося під головуванням першого заступника міського голови Дрогобича Ігоря Германа.

В ході наради начальник фінансового управління Оксана Савран наголосила, що на 2018 рік заплановано загальні надходження на суму 286 328, 7 тис грн. Витрати із загального фонду становитимуть 271 286, 8 тис грн. На бюджет розвитку, згідно з планом, планується виділити 15 млн гривень.

Керівник КУ «Інститут розвитку міста» Володимир Кондзьолка повідомив, що на фінансування ДФРР подано 57 мікропроектів, які реалізовуватимуть у 2018 році.

Також в ході наради було зазначено, що для остаточного формування переліку розподілу коштів у фінансовому управлінні очікують на запити депутатів щодо пропозицій мешканців. Відтак на наступному тижні заплановано зустріч з депутатами міської ради.

Щодо програм, які подаються структурними підрозділами міської ради, то в цьому році передбачено зміни у механізмі та умовах їх прийняття, які будуть доведені до керівників структурних підрозділів на початку наступного тижня.

На завершення наради присутнім наголосили, що часу на погодження деталей обмаль, адже невчасне прийняття бюджету на 2018 рік може призвести до затримки фінансових операцій та оплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери міста на початку 2018 року.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: