У Дрогобичі готуються до Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні та Шевченківських днів. ФОТО

20 лютого — День вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні. 9 березня — День народження Тараса Шевченка. Щороку у Дрогобичі з нагоди цих днів відбуваються загальноміські урочисті заходи.

Про те, як вшановуватимуть пам’ять Героїв Небесної сотні та як відзначатимуть 204-ту річницю з Дня народження Тараса Шевченка у понеділок, 12 лютого, обговорили на засіданні організаційного комітету у Дрогобицькій Ратуші. Участь у засіданні взяли представники структурних підрозділів Дрогобицької міської ради, представники театру, творчих колективів, громадських об’єднань міста. Засідання відбулося під головуванням заступника міського голови Дрогобича Василя Качмара.

З нагоди Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні учасники оргкомітету запропонували провести захід у Народному домі імені Івана Франка, а відтак покласти квіти до пам’ятного знаку на стіні Катедрального собору Пресвятої Трійці та пам’ятника у сквері Героїв Небесної сотні.

Шевченківські дні у Дрогобичі відзначатимуть не лише культурними загальноміськими заходами, а й у навчальних закладах.

9 березня традиційно відбудеться покладання квітів до пам’ятника Тарасові Шевченку, а опісля відбудеться урочиста академія у приміщенні музично-драматичного театру ім. Ю. Дрогобича.

Як наголосив заступник міського голови Василь Качмар, у п’ятницю відбудеться чергове засідання оргкомітету. Відтак впродовж робочого тижня оргкомітет прийматиме пропозиції від охочих долучитися до організації заходів. У п’ятницю, 16 лютого, усі пропозиції, які озвучені в ході першого засідання та ті, які ще надійдуть впродовж тижня, будуть опрацьовані та включені до загальної програми заходів.

Окрім того, Василь Качмар ініціював проведення зустрічі з учасниками подій на Майдані, з метою залучення їх до заходів з нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні