У Дрогобичі функціонує 10 безкоштовних Wi-Fi зон. МАПА ЛОКАЦІЙ

Завдяки співпраці Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» та Дрогобицької міської ради, у Дрогобичі створено 10 безкоштовних безкоштовні Wi-Fi зон. Відтак мешканці та гості можуть скористатися безкоштовним інтернетом на площах Ринок та Тараса Шевченка, парках Степана Бандери, Студентському та Парку культури та відпочинку, біля Народного дому імені Івана Франка, костелу Святого Варфоломія, Церкви Святого Юри, Скверу Героям Небесної Сотні.

Всі локації позначені відповідним ознакуванням «Безкоштовна Wi-Fi зона». Для доступу до інтернету непотрібно жодного паролю. Єдине, перед з’єднанням на екрані мобільного пристрою з’являється спеціальне повідомлення з інструкцією. Також у повідомленні пропонується завантажити мобільний додаток міста «Дрогобич – Smart City».

Оскільки Wi-Fi зони є вкрай важливими у вирі сьогодення, сподіваємось, що облаштування таких зон У Дрогобичі забезпечить як зручність перебування на вулицях міста, так комфорт під час відпочинку дрогобичанам та гостям міста.

МАПА ЛОКАЦІЙ WI-FI ЗОН У МІСТІ

Читайте також: