У Дрогобичі демонтовують несанкціоновані рекламоносії. ФОТО

Реклама 2

Не так давно у Дрогобичі запрацював е-сервіс «Відкрита реклама», однак за короткий період часу вдалося виявити та демонтувати чимало несанкціонованої реклами. Цього тижня відділом економіки Дрогобицької міської ради було виявлено чотири несанкціоновані рекламоносії типу «рекламний банер» на одній із центральних вулиць міста — Мазепи,7, які у четвер, 6 квітня, було демонтовано.

Реклама

За словами представників відділу економіки міської ради, спершу власникам рекламоносіїв було надіслано листи з повідомленням про незаконність розміщення реклами та попереджено, що у випадку її неузаконення буде проведено демонтаж конструкції. Проте належної реакції щодо узаконення від власників рекламоносіїв не було. Як наслідок, у четвер, 6 квітня, рекламні конструкції було демонтовано комунальним підприємством «Комбінат міського господарства».

IMG_8194

Також працівники відділу економіки зазначили, що на від мешканців міста надійшли нові вже повідомлення щодо виявлення несанкціонованих рекламних площ, над якими вони зараз працюють. У випадку нереагування власниками рекламоносіїв на листи-попередження до них буде вжито всіх необхідних правових заходів.

Нагадуємо, на офіційному інтернет-порталі Дрогобицької міської ради розміщена рубрика «Відкрита реклама», на яку кожен житель міста має змогу повідомити про несанкціоновано розміщену рекламу у Дрогобичі.

Пам’ятайте! Узаконена реклама — це збільшення фінансових надходжень до міського бюджету, які скеровуються на підвищення добробуту громади міста.

Читайте також: