У Дрогобичі декларацію з лікарем підписало 6126 пацієнтів

Станом на сьогодні у Дрогобичі декларацію з лікарями первинної ланки про надання медичних послуг підписало 6126 пацієнтів.

Про це у понеділок, 21 травня, на щотижневій нараді міського голови з керівниками структурних підрозділів ДМР та держустанов міста повідомив начальник відділу охорони здоров`я ДМР Володимир Чуба.

Питання про темпи виконання національної програми «Лікар для кожної сім`ї» порушив заступник міського голови Василь Качмар.

Посадовець зазначив, що станом на сьогодні медичні заклади міста забезпечені доступом до мережі Інтернет, необхідною кількістю комп`ютерної техніки та медичними інформаційними системами.

«Своєчасний вибір лікаря і підписання декларації дасть змогу пацієнтам заощадити кошти, які сьогодні вони платять з власної кишені, а лікарям — гарантувати стабільну заробітню плату. Окрім цього, це дозволить повністю унормувати надходження медичної субвенції до міського бюджету», — наголосив Василь Качмар.

Також посадовець доручив начальнику відділу охорони здоров`я ДМР Володимиру Чубі проводити щотижневий моніторинг з вибору пацієнтами сімейного лікаря і вже невдовзі за результатами моніторингу прийматиметься рішення щодо проведення додаткових інформаційних та практичних заходів, наприклад, ярмарків здоров`я та ін.

Нагадаємо, Дрогобичани отримали можливість розпочати процес підписання декларації з лікарем про надання медичних послуг у режимі онлайн

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні