У ДМР відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

В умовах сьогодення проблемною залишається легалізація зайнятості населення та заробітної плати, реалізація гарантій оплати праці та організація заходів по недопущенню виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Підприємства, установи, організації та громадяни-суб’єкти підприємницької діяльності при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись вимог чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати.

З цією метою та покращенням ситуації на ринку праці 25 квітня відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення Дрогобицької міської ради .

Участь у роботі групи взяли представники відділів Дрогобицької міської ради, Дрогобицького відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області , Дрогобицької філії ЛОЦЗ та ДФС у Львівській області .

На зустріч було запрошено керівників суб’єктів господарської діяльності, які нараховують середню заробітну плату найманим працівникам менше законодавчого встановленого мінімуму та тих, у кого нарахована середня заробітна плата складає від 3273 грн. до 4000 грн..

Членами робочої групи надано консультації та зобов’язано представників бізнесу спрямовувати вивільнені кошти, на підвищення заробітних плат найманим працівникам.

Крім того, роботодавців запросили долучитися до пілотного проекту «Рука допомоги». Це можливість отримати безвідсоткову фінансову допомогу на поворотній основі за умови працевлаштування двох осіб з числа членів малозабезпечених сімей, внутрішньопереміщених осіб або осіб звільнених з військової служби після участі в антитерористичній операції.

Шановні роботодавці, пам’ятайте якщо ми хочемо жити в правовій європейській державі – давайте спільно подбаємо про те, щоб усім мешканцям нашого міста загалом і кожному зокрема жилося краще та безпечніше. Вірніше буде запобігти накладенню штрафних санкцій, дотримуючись у своїй діяльності вимог чинного трудового законодавства, ніж викладати значну суму за виявленні порушення.

Сектор з питань праці ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні